O nás

Náušničky Gioielli patří stejně jako říše pohádek a nekonečných snů k těm nejmenším. Chceme být součástí těch chvilek života, kdy je povoleno být princeznou a prožívat život s úsměvem bez těžkostí světa dospělých.

 

Okouzlující, třpytivé, zářivé… to jsou náušničky Gioielli, stejně jako stříbrné záře slunečního svitu nad mořskou hladinou Itálie - zemí zalitou sluncem označovanou za kolébku módy, která nepřestává inspirovat všechny, kteří ji alespoň jednou v životě navštívili. Také my jsme se rozhodli pojmenovat tento eshop tak, jak Italové nazývají ve svém zvukomalebném jazyce šperky – Gioielli [džojeli].

 

Na našem e-shopu nabízíme výhradně šperkovní stříbro (925/1000) s povrchovou úpravou, které je garantováno puncovní značkou u všech nabízených stříbrných produktů. Povrchová úprava z ryzího stříbra (999/1000) zajistí jejich maximální lesk a kvalitu. V případě pozlacených náušniček se na povrchu třpytí 18ti karátové zlato.

 

Posláním značky Gioielli je šířit krásu, radost, lásku a dětský smích. Udělat svět o něco hezčí s našimi pečlivě vybranými produkty. Jejich poznávacím znamením je ryzí stříbro ozdobené třpytivými kamínky s nenapodobitelnými odlesky kamenů La crystale.

 

Náš cíl bude splněn, pokud Vaše malé princezny budou spokojeny a Vy se k nám budete rádi vracet.

 

V případě jakéhokoliv dotazu jsme Vám během Vašeho nákupu i po něm k dispozici na uvedených kontaktech. Rádi se staneme Vašimi průvodci v kouzelném světě dětských šperků. Doporučujeme také navštívit náš instagramový profil, kde najdete spoustu inspirace pro Váš třpytivý nákup. 

 

Tým Gioielli    

 

Zpět do obchodu